Startují krajské konference #road2expo na podporu českého exportu a byznysu v regionu Indo-Pacifiku

Kancelář generálního komisaře pro EXPO 2025 přináší ve spolupráci s mediálním domem CNC a titulem e15 sérii krajských konferencí #road2expo na podporu českého exportu a byznysu. Odborné konference se budou konat ve vybraných regionech, kde organizátoři a vystupující představí zástupcům firem a veřejné správy Japonsko, plány české účasti a příležitosti pro české exportéry v dynamickém regionu Indo-Pacifiku. První konference se koná už 30. května 2024 v Brně.

Krajské konference jsou součástí doprovodného programu české účasti na světové výstavě EXPO 2025
Krajské konference jsou součástí doprovodného programu české účasti na světové výstavě EXPO 2025

Zahraniční export se stal jedním z klíčových prvků úspěšného podnikání ve 21. století. S rostoucí globalizací a rychlým pokrokem technologií se otevírají nové příležitosti, ale zároveň se zvyšuje i konkurence. Aby firmy udržely konkurenceschopnost a dosáhly svého plného potenciálu, je potřeba strategie a přístupy k zahraničnímu obchodu neustále zdokonalovat.

Naše krajské konference se zaměřují na konkrétní potřeby a výzvy firem působících v různých regionech. Každá konference poskytne prostor pro interaktivní odborné diskuze a networking, který umožní firmám vzájemně sdílet své zkušenosti a navzájem se inspirovat. Tímto způsobem vytváříme platformu pro vzájemnou podporu a budování síťových #road2expo vztahů, což v konečném důsledku přispěje k posílení pozice českých firem na světovém exportu.

První konference se koná už 30. května 2024 v Brně. Akci moderuje šéfredaktor deníku e15 Nikita Poljakov a vystoupí na ní například nový japonský velvyslanec v ČR Kansuke Nagaoka, generální komisař české účasti na EXPO 2025 Ondřej Soška, ředitel Japonské organizace pro podporu zahraničního obchodu JETRO Go Shimuta, zástupci Svazu průmyslu a dopravy ČRČeské spořitelnyCzechInvestuAFI, TIC Zlín a EGAPu. O svých zkušenostech se zahraniční expanzí pohovoří majitel a ředitel vizovické firmy KOMA Modular Stanislav Martinec, CEO firmy So Concrete Filip Šimek nebo jednatel brněnské firmy AtomTrace Jan Proček

Krajské konference #road2expo jsou součástí doprovodného programu české účasti na světové výstavě EXPO 2025 a organizuje je Kancelář generálního komisaře ve spolupráci s mediálním domem CNC a titulem e15. Vstupenky, program a více informací lze nalézt na www.road2expo.cz

Obálka
Přihlaste se k odběru newsletteru
Chcete vědět, jak pokračují přípravy na EXPO 2025 v japonské Ósace? Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme s novinkami. Newsletter aktuálně vychází jako občasník.
Kliknutím na tlačítko „Odebírat“ souhlasíte se zpracováním osobních údajů.