Nabíráme. Do našeho týmu hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici asistent(ka)

Nabízíme mimořádnou příležitost podílet se na přípravě české účasti na světové výstavě EXPO 2025, která se bude konat už příští rok v japonské Ósace. Do kanceláře generálního komisaře pro EXPO 2025 (KGK) hledáme posilu, která pomůže zabezpečit úspěšnou přípravu a průběh české národní prezentace na největší akci této dekády. Světová výstava bude trvat šest měsíců, prezentovat se na ní bude 160 států a 9 mezinárodních organizací a podle japonských organizátorů by ji mělo navštívit na 30 milionů lidí. Přípravy české účasti jsou již v plném proudu, staňte se součástí našeho týmu!

Jaká bude náplň vaší práce?

  • aktivní vyhledávání dodavatelů dle požadavků KGK
  • nákup vybraného zboží a služeb
  • nákupní reporting
  • administrativní činnost
  • průzkumy trhu a příprava a vyhodnocování veřejných zakázek
  • práce v interním systému (zadávání zakázek, objednávek)
  • administrace spisové, skartační služby
  • zadávání dokumentů do registru smluv
  • příprava podkladů pro vedoucí kanceláře generálního komisaře
  • komunikace s externími dodavateli a jinými subjekty
  • spolupráce na eventech české účasti na EXPO 2025

Jaké máme požadavky?

  • státní občanství ČR a trestní bezúhonnost
  • ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
  • Aj na úrovni A2/B1 v písemné formě - podmínkou
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
  • výborná schopnost komunikace s dodavateli
  • velmi dobrá znalost práce na PC, MS Office
  • zkušenost s nákupem a problematikou veřejných zakázek ve státní správě výhodou

Co nabízíme?

  • práci na plný pracovní úvazek v prestižní organizaci s mezinárodní působností
  • možnost profesního a osobního rozvoje
  • zajímavé platové ohodnocení
  • samostatnou a různorodou práci
  • pružnou pracovní dobu; možnost kombinovat s home office
  • příspěvek na stravování
  • 25 dní dovolené + 5 dny sick day

Co od vás potřebujeme k výběrovému řízení?

  • strukturovaný životopis
  • motivační dopis

Od kdy bychom potřebovali, abyste byli součástí týmu? červen 2024

Pokud vás nabídka práce zaujala, zašlete prosím požadované dokumenty elektronicky na adresu kotzy@czechcentres.cz nejpozději do 25. 5. 2024.

První kolo výběrového řízení se uskuteční bez osobní účasti uchazečů. Druhé kolo výběrového řízení proběhne v sídle Českých center, Václavské náměstí 49, Praha 1 a o termínu jeho konání budou postupující informováni minimálně týden předem. Zasláním vašeho životopisu Českým centrům dáváte souhlas ke zpracování vašich osobních dat a jejich uchování v databázi uchazečů výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení.

Obálka